KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793020
nr 1279 3020
Oidentifierad Konstnär, antik, Romulus & Remus, efter Peter Paul Rubens, uppfodrad duk, ej signerad. Olja på duk, 91x123 cm
Utrop:
30.000 kr
Såld:
25.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:20:14
28/9 17:37:04
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska